ORLEN Liga 2015/2016


ORLEN Liga - Play Off 2015/2016 ORLEN Liga - Play Off 2015/2016 Standing

Najlepsza Drużyna

Atakujący 1  
Krawulska N.
(KS PAŁAC Bydgoszcz)
Środkowy Blk. 2  
Ganszczyk K.
(Tauron MKS Dąbrowa Górnicza)
Przyjmujący 1  
Balkestein-Grothues M.
(PGE Atom Trefl Sopot)

Przyjmujący 2  
Grejman A.
(Polski Cukier Muszynianka Enea)
Środkowy Blk. 1  
Tokarska M.
(PGE Atom Trefl Sopot)
Rozgrywający 1  
Bełcik I.
(Chemik Police)
LIBERO 1  
Krzos A.
(Polski Cukier Muszynianka Enea)
  • LIBERO 2  
    Durajczyk A.
    (PGE Atom Trefl Sopot)
  • Rozgrywający 2  
    Wołosz J.
    (Chemik Police)
  • Środkowy Blk. 3  
    Savić M.
    (Polski Cukier Muszynianka Enea)
  • Środkowy Blk. 4  
    Ptak M.
    (Impel Wrocław)
  • Atakujący 2  
    Zaroślińska K.
    (PGE Atom Trefl Sopot)
  • Przyjmujący 3  
    Różycka K.
    (Tauron MKS Dąbrowa Górnicza)
  • Przyjmujący 4  
    Beier H.
    (Budowlani Łódź)

Najlepsza Drużyna

Atakujący 1  
Krawulska N.
(KS PAŁAC Bydgoszcz)
Środkowy Blk. 2  
Ganszczyk K.
(Tauron MKS Dąbrowa Górnicza)
Przyjmujący 1  
Balkestein-Grothues M.
(PGE Atom Trefl Sopot)

Przyjmujący 2  
Grejman A.
(Polski Cukier Muszynianka Enea)
Środkowy Blk. 1  
Tokarska M.
(PGE Atom Trefl Sopot)
Rozgrywający 1  
Bełcik I.
(Chemik Police)
LIBERO 1  
Krzos A.
(Polski Cukier Muszynianka Enea)
  • LIBERO 2  
    Durajczyk A.
    (PGE Atom Trefl Sopot)
  • Rozgrywający 2  
    Wołosz J.
    (Chemik Police)
  • Środkowy Blk. 3  
    Savić M.
    (Polski Cukier Muszynianka Enea)
  • Środkowy Blk. 4  
    Ptak M.
    (Impel Wrocław)
  • Atakujący 2  
    Zaroślińska K.
    (PGE Atom Trefl Sopot)
  • Przyjmujący 3  
    Różycka K.
    (Tauron MKS Dąbrowa Górnicza)
  • Przyjmujący 4  
    Beier H.
    (Budowlani Łódź)

Najlepsza Drużyna

Atakujący 1  
Krawulska N.
(KS PAŁAC Bydgoszcz)
Środkowy Blk. 2  
Ganszczyk K.
(Tauron MKS Dąbrowa Górnicza)
Przyjmujący 1  
Balkestein-Grothues M.
(PGE Atom Trefl Sopot)

Przyjmujący 2  
Grejman A.
(Polski Cukier Muszynianka Enea)
Środkowy Blk. 1  
Tokarska M.
(PGE Atom Trefl Sopot)
Rozgrywający 1  
Bełcik I.
(Chemik Police)
LIBERO 1  
Krzos A.
(Polski Cukier Muszynianka Enea)
LIBERO 2  
Durajczyk A.
(PGE Atom Trefl Sopot)
Rozgrywający 2  
Wołosz J.
(Chemik Police)
Środkowy Blk. 3  
Savić M.
(Polski Cukier Muszynianka Enea)
Przyjmujący 3  
Różycka K.
(Tauron MKS Dąbrowa Górnicza)
Środkowy Blk. 4  
Ptak M.
(Impel Wrocław)
Przyjmujący 4  
Beier H.
(Budowlani Łódź)
Atakujący 2  
Zaroślińska K.
(PGE Atom Trefl Sopot)