Plus Liga 2015/2016


Plus Liga 2015/2016 - Play Off Plus Liga 2015/2016 Play Off Standing

Najlepsza Drużyna

Atakujący 1  
Kurek B.
(Asseco Resovia Rzeszów)
Środkowy Blk. 2  
Sacharewicz M.
(BBTS Bielsko-Biała)
Przyjmujący 1  
Conte F.
(PGE Skra Bełchatów)

Przyjmujący 2  
Deroo S.
(ZAKSA Kędzierzyn-Koźle)
Środkowy Blk. 1  
Grzyb W.
(LOTOS Trefl Gdańsk)
Rozgrywający 1  
Toniutti B.
(ZAKSA)
LIBERO 1  
Zatorski P.
(ZAKSA Kędzierzyn-Koźle)
  • LIBERO 2  
    Gacek P.
    (LOTOS Trefl Gdańsk)
  • Rozgrywający 2  
    Drzyzga F.
    (Asseco Resovia )
  • Środkowy Blk. 3  
    Pashytskyy D.
    (Asseco Resovia Rzeszów)
  • Środkowy Blk. 4  
    Lemański B.
    (AZS Politechnika Warszawska)
  • Atakujący 2  
    Muzaj M.
    (Jastrzębski Węgiel)
  • Przyjmujący 3  
    Żaliński W.
    (Cerrad Czarni Radom)
  • Przyjmujący 4  
    Bednorz B.
    (Indykpol AZS Olsztyn)

Najlepsza Drużyna

Atakujący 1  
Kurek B.
(Asseco Resovia Rzeszów)
Środkowy Blk. 2  
Sacharewicz M.
(BBTS Bielsko-Biała)
Przyjmujący 1  
Conte F.
(PGE Skra Bełchatów)

Przyjmujący 2  
Deroo S.
(ZAKSA Kędzierzyn-Koźle)
Środkowy Blk. 1  
Grzyb W.
(LOTOS Trefl Gdańsk)
Rozgrywający 1  
Toniutti B.
(ZAKSA)
LIBERO 1  
Zatorski P.
(ZAKSA Kędzierzyn-Koźle)
  • LIBERO 2  
    Gacek P.
    (LOTOS Trefl Gdańsk)
  • Rozgrywający 2  
    Drzyzga F.
    (Asseco Resovia )
  • Środkowy Blk. 3  
    Pashytskyy D.
    (Asseco Resovia Rzeszów)
  • Środkowy Blk. 4  
    Lemański B.
    (AZS Politechnika Warszawska)
  • Atakujący 2  
    Muzaj M.
    (Jastrzębski Węgiel)
  • Przyjmujący 3  
    Żaliński W.
    (Cerrad Czarni Radom)
  • Przyjmujący 4  
    Bednorz B.
    (Indykpol AZS Olsztyn)

Najlepsza Drużyna

Atakujący 1  
Kurek B.
(Asseco Resovia Rzeszów)
Środkowy Blk. 2  
Sacharewicz M.
(BBTS Bielsko-Biała)
Przyjmujący 1  
Conte F.
(PGE Skra Bełchatów)

Przyjmujący 2  
Deroo S.
(ZAKSA Kędzierzyn-Koźle)
Środkowy Blk. 1  
Grzyb W.
(LOTOS Trefl Gdańsk)
Rozgrywający 1  
Toniutti B.
(ZAKSA)
LIBERO 1  
Zatorski P.
(ZAKSA Kędzierzyn-Koźle)
LIBERO 2  
Gacek P.
(LOTOS Trefl Gdańsk)
Rozgrywający 2  
Drzyzga F.
(Asseco Resovia )
Środkowy Blk. 3  
Pashytskyy D.
(Asseco Resovia Rzeszów)
Przyjmujący 3  
Żaliński W.
(Cerrad Czarni Radom)
Środkowy Blk. 4  
Lemański B.
(AZS Politechnika Warszawska)
Przyjmujący 4  
Bednorz B.
(Indykpol AZS Olsztyn)
Atakujący 2  
Muzaj M.
(Jastrzębski Węgiel)