MłodaLiga 2015/2016


Młoda Liga 2015/2016 Play Off Młoda Liga 2015/2016 Play Off Standing

Najlepsza Drużyna

Atakujący 1  
Bołądź B.
(RCS CERRAD CZARNI Radom)
Środkowy Blk. 2  
Janus B.
(AZS Częstochowa)
Przyjmujący 1  
Wiese Ł.
(Łuczniczka Bydgoszcz)

Przyjmujący 2  
Semeniuk K.
(ZAKSA Kędzierzyn-Koźle)
Środkowy Blk. 1  
Behrendt K.
(LOTOS Trefl Gdańsk)
Rozgrywający 1  
Bochan A.
(LOTOS Trefl)
LIBERO 1  
Pożyczka M.
(RCS CERRAD CZARNI Radom)
  • LIBERO 2  
    Stysiał P.
    (Łuczniczka Bydgoszcz)
  • Rozgrywający 2  
    Romać A.
    (Effector Kielce)
  • Środkowy Blk. 3  
    Nowakowski J.
    (Łuczniczka Bydgoszcz)
  • Środkowy Blk. 4  
    Raciborski I.
    (MKS BANIMEX BĘDZIN)
  • Atakujący 2  
    Butryn K.
    (ZAKSA Kędzierzyn-Koźle)
  • Przyjmujący 3  
    Formela K.
    (JASTRZĘBSKI WĘGIEL)
  • Przyjmujący 4  
    Siek W.
    (BBTS ATH Bielsko-Biała)

Najlepsza Drużyna

Atakujący 1  
Bołądź B.
(RCS CERRAD CZARNI Radom)
Środkowy Blk. 2  
Janus B.
(AZS Częstochowa)
Przyjmujący 1  
Wiese Ł.
(Łuczniczka Bydgoszcz)

Przyjmujący 2  
Semeniuk K.
(ZAKSA Kędzierzyn-Koźle)
Środkowy Blk. 1  
Behrendt K.
(LOTOS Trefl Gdańsk)
Rozgrywający 1  
Bochan A.
(LOTOS Trefl)
LIBERO 1  
Pożyczka M.
(RCS CERRAD CZARNI Radom)
  • LIBERO 2  
    Stysiał P.
    (Łuczniczka Bydgoszcz)
  • Rozgrywający 2  
    Romać A.
    (Effector Kielce)
  • Środkowy Blk. 3  
    Nowakowski J.
    (Łuczniczka Bydgoszcz)
  • Środkowy Blk. 4  
    Raciborski I.
    (MKS BANIMEX BĘDZIN)
  • Atakujący 2  
    Butryn K.
    (ZAKSA Kędzierzyn-Koźle)
  • Przyjmujący 3  
    Formela K.
    (JASTRZĘBSKI WĘGIEL)
  • Przyjmujący 4  
    Siek W.
    (BBTS ATH Bielsko-Biała)

Najlepsza Drużyna

Atakujący 1  
Bołądź B.
(RCS CERRAD CZARNI Radom)
Środkowy Blk. 2  
Janus B.
(AZS Częstochowa)
Przyjmujący 1  
Wiese Ł.
(Łuczniczka Bydgoszcz)

Przyjmujący 2  
Semeniuk K.
(ZAKSA Kędzierzyn-Koźle)
Środkowy Blk. 1  
Behrendt K.
(LOTOS Trefl Gdańsk)
Rozgrywający 1  
Bochan A.
(LOTOS Trefl)
LIBERO 1  
Pożyczka M.
(RCS CERRAD CZARNI Radom)
LIBERO 2  
Stysiał P.
(Łuczniczka Bydgoszcz)
Rozgrywający 2  
Romać A.
(Effector Kielce)
Środkowy Blk. 3  
Nowakowski J.
(Łuczniczka Bydgoszcz)
Przyjmujący 3  
Formela K.
(JASTRZĘBSKI WĘGIEL)
Środkowy Blk. 4  
Raciborski I.
(MKS BANIMEX BĘDZIN)
Przyjmujący 4  
Siek W.
(BBTS ATH Bielsko-Biała)
Atakujący 2  
Butryn K.
(ZAKSA Kędzierzyn-Koźle)