MŁODA Liga 2014/2015


MŁODA Liga 2014/2015 - Play off MŁODA Liga 2014/2015 - Play off Standing

Quarters

Semifinals

Final

 

Transfer Bydgoszcz

 1

  

Transfer Bydgoszcz

1

 

Cuprum Lubin

1

  
  

RCS CERRAD CZARNI Radom

2

  

RCS CERRAD CZARNI Radom

2

 

Indykpol AZS Olsztyn

0

  
  

Asseco Resovia Rzeszów

0

  

LOTOS Trefl Gdańsk

0

 

LOTOS Trefl Gdańsk

2

  
  

BBTS ATH Bielsko-Biała

1

  

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

2

 

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

 1

  

Quarters

Semifinals

Final

 

Transfer Bydgoszcz

 1

  

Transfer Bydgoszcz

1

 

Cuprum Lubin

1

  
  

RCS CERRAD CZARNI Radom

2

  

RCS CERRAD CZARNI Radom

2

 

Indykpol AZS Olsztyn

0

  
  

Asseco Resovia Rzeszów

0

  

LOTOS Trefl Gdańsk

0

 

LOTOS Trefl Gdańsk

2

  
  

BBTS ATH Bielsko-Biała

1

  

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

2

 

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

 1

  

Najlepsza Drużyna

Atakujący 1  
Goss J.
(Transfer Bydgoszcz)
Środkowy Blk. 2  
Polański M.
(ZAKSA Kędzierzyn-Koźle)
Przyjmujący 1  
Grobelny I.
(RCS CERRAD CZARNI Radom)

Przyjmujący 2  
Semeniuk K.
(ZAKSA Kędzierzyn-Koźle)
Środkowy Blk. 1  
Wysocki Ł.
(JASTRZĘBSKI WĘGIEL)
Rozgrywający 1  
Spelak I.
(Effector Kielce)
LIBERO 1  
Bik J.
(Indykpol AZS Olsztyn)
  • LIBERO 2  
    Gregorowicz S.
    (AZS Politechnika Warszawska)
  • Rozgrywający 2  
    Gęborys K.
    (RCS CZARNI)
  • Środkowy Blk. 3  
    Wacek M.
    (Effector Kielce)
  • Środkowy Blk. 4  
    Łyczak A.
    (Transfer Bydgoszcz)
  • Atakujący 2  
    Bednorz B.
    (Indykpol AZS Olsztyn)
  • Przyjmujący 3  
    Pietruczuk B.
    (LOTOS Trefl Gdańsk)
  • Przyjmujący 4  
    Kopij A.
    (Cuprum Lubin)

Najlepsza Drużyna

Atakujący 1  
Goss J.
(Transfer Bydgoszcz)
Środkowy Blk. 2  
Polański M.
(ZAKSA Kędzierzyn-Koźle)
Przyjmujący 1  
Grobelny I.
(RCS CERRAD CZARNI Radom)

Przyjmujący 2  
Semeniuk K.
(ZAKSA Kędzierzyn-Koźle)
Środkowy Blk. 1  
Wysocki Ł.
(JASTRZĘBSKI WĘGIEL)
Rozgrywający 1  
Spelak I.
(Effector Kielce)
LIBERO 1  
Bik J.
(Indykpol AZS Olsztyn)
  • LIBERO 2  
    Gregorowicz S.
    (AZS Politechnika Warszawska)
  • Rozgrywający 2  
    Gęborys K.
    (RCS CZARNI)
  • Środkowy Blk. 3  
    Wacek M.
    (Effector Kielce)
  • Środkowy Blk. 4  
    Łyczak A.
    (Transfer Bydgoszcz)
  • Atakujący 2  
    Bednorz B.
    (Indykpol AZS Olsztyn)
  • Przyjmujący 3  
    Pietruczuk B.
    (LOTOS Trefl Gdańsk)
  • Przyjmujący 4  
    Kopij A.
    (Cuprum Lubin)

Najlepsza Drużyna

Atakujący 1  
Goss J.
(Transfer Bydgoszcz)
Środkowy Blk. 2  
Polański M.
(ZAKSA Kędzierzyn-Koźle)
Przyjmujący 1  
Grobelny I.
(RCS CERRAD CZARNI Radom)

Przyjmujący 2  
Semeniuk K.
(ZAKSA Kędzierzyn-Koźle)
Środkowy Blk. 1  
Wysocki Ł.
(JASTRZĘBSKI WĘGIEL)
Rozgrywający 1  
Spelak I.
(Effector Kielce)
LIBERO 1  
Bik J.
(Indykpol AZS Olsztyn)
LIBERO 2  
Gregorowicz S.
(AZS Politechnika Warszawska)
Rozgrywający 2  
Gęborys K.
(RCS CZARNI)
Środkowy Blk. 3  
Wacek M.
(Effector Kielce)
Przyjmujący 3  
Pietruczuk B.
(LOTOS Trefl Gdańsk)
Środkowy Blk. 4  
Łyczak A.
(Transfer Bydgoszcz)
Przyjmujący 4  
Kopij A.
(Cuprum Lubin)
Atakujący 2  
Bednorz B.
(Indykpol AZS Olsztyn)