PlusLiga 2014/2015


Plus Liga 2014/2015 1/4 Play Off 1-8 Play Off o 1 miejsce Standing

Asseco Resovia Rzeszów


LOTOS Trefl Gdańsk

 
 

PGE Skra Bełchatów

Quarters

Semifinals

Final

 

Asseco Resovia Rzeszów

2

  

Asseco Resovia Rzeszów

3

 

Cerrad Czarni Radom

0

  
 

Asseco Resovia Rzeszów

3

JASTRZĘBSKI WĘGIEL

2

  

JASTRZĘBSKI WĘGIEL

0

 

Cuprum Lubin

1

  
  Mecze o 1 miejsce

LOTOS Trefl Gdańsk

2

  

LOTOS Trefl Gdańsk

3

 

Transfer Bydgoszcz

0

  
 

LOTOS Trefl Gdańsk

0

PGE Skra Bełchatów

2

  
 

PGE Skra Bełchatów

1

 

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

0

  
   
   
   
   
  

PGE Skra Bełchatów

3

   
   
   
  Mecze o 3 miejsce
   
   
   
  

JASTRZĘBSKI WĘGIEL

2

   
   
   

Quarters

Semifinals

Final

 

Asseco Resovia Rzeszów

2

  

Asseco Resovia Rzeszów

3

 

Cerrad Czarni Radom

0

  
 

Asseco Resovia Rzeszów

3

JASTRZĘBSKI WĘGIEL

2

  

JASTRZĘBSKI WĘGIEL

0

 

Cuprum Lubin

1

  
  Mecze o 1 miejsce

LOTOS Trefl Gdańsk

2

  

LOTOS Trefl Gdańsk

3

 

Transfer Bydgoszcz

0

  
 

LOTOS Trefl Gdańsk

0

PGE Skra Bełchatów

2

  
 

PGE Skra Bełchatów

1

 

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

0

  
   
   
   
   
  

PGE Skra Bełchatów

3

   
   
   
  Mecze o 3 miejsce
   
   
   
  

JASTRZĘBSKI WĘGIEL

2

   
   
   

Najlepsza Drużyna

Atakujący 1  
Łasko M.
(JASTRZĘBSKI WĘGIEL)
Środkowy Blk. 2  
Gladyr J.
(ZAKSA Kędzierzyn-Koźle)
Przyjmujący 1  
Cupkovic K.
(Transfer Bydgoszcz)

Przyjmujący 2  
Schwarz S.
(LOTOS Trefl Gdańsk)
Środkowy Blk. 1  
Pashytskyy D.
(Cuprum Lubin)
Rozgrywający 1  
Tichacek L.
(Asseco Resovia )
LIBERO 1  
Zatorski P.
(ZAKSA Kędzierzyn-Koźle)
  • LIBERO 2  
    Waliński M.
    (Transfer Bydgoszcz)
  • Rozgrywający 2  
    Khilko M.
    (AZS Częstochowa)
  • Środkowy Blk. 3  
    Grzyb W.
    (LOTOS Trefl Gdańsk)
  • Środkowy Blk. 4  
    Nowakowski P.
    (Asseco Resovia Rzeszów)
  • Atakujący 2  
    Jarosz J.
    (Transfer Bydgoszcz)
  • Przyjmujący 3  
    Conte F.
    (PGE Skra Bełchatów)
  • Przyjmujący 4  
    Kooy D.
    (ZAKSA Kędzierzyn-Koźle)

Najlepsza Drużyna

Atakujący 1  
Łasko M.
(JASTRZĘBSKI WĘGIEL)
Środkowy Blk. 2  
Gladyr J.
(ZAKSA Kędzierzyn-Koźle)
Przyjmujący 1  
Cupkovic K.
(Transfer Bydgoszcz)

Przyjmujący 2  
Schwarz S.
(LOTOS Trefl Gdańsk)
Środkowy Blk. 1  
Pashytskyy D.
(Cuprum Lubin)
Rozgrywający 1  
Tichacek L.
(Asseco Resovia )
LIBERO 1  
Zatorski P.
(ZAKSA Kędzierzyn-Koźle)
  • LIBERO 2  
    Waliński M.
    (Transfer Bydgoszcz)
  • Rozgrywający 2  
    Khilko M.
    (AZS Częstochowa)
  • Środkowy Blk. 3  
    Grzyb W.
    (LOTOS Trefl Gdańsk)
  • Środkowy Blk. 4  
    Nowakowski P.
    (Asseco Resovia Rzeszów)
  • Atakujący 2  
    Jarosz J.
    (Transfer Bydgoszcz)
  • Przyjmujący 3  
    Conte F.
    (PGE Skra Bełchatów)
  • Przyjmujący 4  
    Kooy D.
    (ZAKSA Kędzierzyn-Koźle)

Najlepsza Drużyna

Atakujący 1  
Łasko M.
(JASTRZĘBSKI WĘGIEL)
Środkowy Blk. 2  
Gladyr J.
(ZAKSA Kędzierzyn-Koźle)
Przyjmujący 1  
Cupkovic K.
(Transfer Bydgoszcz)

Przyjmujący 2  
Schwarz S.
(LOTOS Trefl Gdańsk)
Środkowy Blk. 1  
Pashytskyy D.
(Cuprum Lubin)
Rozgrywający 1  
Tichacek L.
(Asseco Resovia )
LIBERO 1  
Zatorski P.
(ZAKSA Kędzierzyn-Koźle)
LIBERO 2  
Waliński M.
(Transfer Bydgoszcz)
Rozgrywający 2  
Khilko M.
(AZS Częstochowa)
Środkowy Blk. 3  
Grzyb W.
(LOTOS Trefl Gdańsk)
Przyjmujący 3  
Conte F.
(PGE Skra Bełchatów)
Środkowy Blk. 4  
Nowakowski P.
(Asseco Resovia Rzeszów)
Przyjmujący 4  
Kooy D.
(ZAKSA Kędzierzyn-Koźle)
Atakujący 2  
Jarosz J.
(Transfer Bydgoszcz)