PlusLiga 2013/2014


PlusLiga 2013/2014 - Play Off PlusLiga 2013/2014 - Play Off Standing

PGE Skra Bełchatów


Asseco Resovia

 
 

Jastrzębski Węgiel

Quarters

Semifinals

Final

 

Asseco Resovia

3

  
 

Asseco Resovia

3

 

Effector Kielce

0

  
  

Asseco Resovia

0

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

3

  
 

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

2

 

Indykpol AZS Olsztyn

0

  
   

PGE Skra Bełchatów

3

  
 

PGE Skra Bełchatów

3

 

AZS Politechnika Warszawska

0

  
  

PGE Skra Bełchatów

3

Jastrzębski Węgiel

3

  
 

Jastrzębski Węgiel

0

 

Cerrad Czarni Radom

0

  
   
   
   
   
  

Jastrzębski Węgiel

3

   
   
   
   
   
   
   
  

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

1

   
   
   
   
   
 

Effector Kielce

0

 
   
  

Indykpol AZS Olsztyn

3

   
 

Indykpol AZS Olsztyn

2

 
   
   
   
 

AZS Politechnika Warszawska

2

 
   
  

AZS Politechnika Warszawska

2

   
 

Cerrad Czarni Radom

0

 
   
   
   
   
   
  

Effector Kielce

0

   
   
   
   
   
   
   
  

Cerrad Czarni Radom

2

   
   
   

Quarters

Semifinals

Final

 

Asseco Resovia

3

  
 

Asseco Resovia

3

 

Effector Kielce

0

  
  

Asseco Resovia

0

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

3

  
 

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

2

 

Indykpol AZS Olsztyn

0

  
   

PGE Skra Bełchatów

3

  
 

PGE Skra Bełchatów

3

 

AZS Politechnika Warszawska

0

  
  

PGE Skra Bełchatów

3

Jastrzębski Węgiel

3

  
 

Jastrzębski Węgiel

0

 

Cerrad Czarni Radom

0

  
   
   
   
   
  

Jastrzębski Węgiel

3

   
   
   
   
   
   
   
  

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

1

   
   
   
   
   
 

Effector Kielce

0

 
   
  

Indykpol AZS Olsztyn

3

   
 

Indykpol AZS Olsztyn

2

 
   
   
   
 

AZS Politechnika Warszawska

2

 
   
  

AZS Politechnika Warszawska

2

   
 

Cerrad Czarni Radom

0

 
   
   
   
   
   
  

Effector Kielce

0

   
   
   
   
   
   
   
  

Cerrad Czarni Radom

2

   
   
   

Najlepsza Drużyna

Atakujący 1  
Wlazły M.
(PGE Skra Bełchatów)
Środkowy Blk. 2  
Kłos K.
(PGE Skra Bełchatów)
Przyjmujący 1  
Kubiak M.
(Jastrzębski Węgiel)

Przyjmujący 2  
Conte F.
(PGE Skra Bełchatów)
Środkowy Blk. 1  
Piovarci J.
(Cerrad Czarni Radom)
Rozgrywający 1  
Uriarte N.
(PGE Skra)
LIBERO 1  
Zatorski P.
(PGE Skra Bełchatów)
  • LIBERO 2  
    Żurek M.
    (Indykpol AZS Olsztyn)
  • Rozgrywający 2  
    Masny M.
    (Jastrzębski)
  • Środkowy Blk. 3  
    Nowakowski P.
    (Asseco Resovia)
  • Środkowy Blk. 4  
    Hain P.
    (Indykpol AZS Olsztyn)
  • Atakujący 2  
    Łasko M.
    (Jastrzębski Węgiel)
  • Przyjmujący 3  
    Kooy D.
    (ZAKSA Kędzierzyn-Koźle)
  • Przyjmujący 4  
    Gierczyński K.
    (Jastrzębski Węgiel)

Najlepsza Drużyna

Atakujący 1  
Wlazły M.
(PGE Skra Bełchatów)
Środkowy Blk. 2  
Kłos K.
(PGE Skra Bełchatów)
Przyjmujący 1  
Kubiak M.
(Jastrzębski Węgiel)

Przyjmujący 2  
Conte F.
(PGE Skra Bełchatów)
Środkowy Blk. 1  
Piovarci J.
(Cerrad Czarni Radom)
Rozgrywający 1  
Uriarte N.
(PGE Skra)
LIBERO 1  
Zatorski P.
(PGE Skra Bełchatów)
  • LIBERO 2  
    Żurek M.
    (Indykpol AZS Olsztyn)
  • Rozgrywający 2  
    Masny M.
    (Jastrzębski)
  • Środkowy Blk. 3  
    Nowakowski P.
    (Asseco Resovia)
  • Środkowy Blk. 4  
    Hain P.
    (Indykpol AZS Olsztyn)
  • Atakujący 2  
    Łasko M.
    (Jastrzębski Węgiel)
  • Przyjmujący 3  
    Kooy D.
    (ZAKSA Kędzierzyn-Koźle)
  • Przyjmujący 4  
    Gierczyński K.
    (Jastrzębski Węgiel)

Najlepsza Drużyna

Atakujący 1  
Wlazły M.
(PGE Skra Bełchatów)
Środkowy Blk. 2  
Kłos K.
(PGE Skra Bełchatów)
Przyjmujący 1  
Kubiak M.
(Jastrzębski Węgiel)

Przyjmujący 2  
Conte F.
(PGE Skra Bełchatów)
Środkowy Blk. 1  
Piovarci J.
(Cerrad Czarni Radom)
Rozgrywający 1  
Uriarte N.
(PGE Skra)
LIBERO 1  
Zatorski P.
(PGE Skra Bełchatów)
LIBERO 2  
Żurek M.
(Indykpol AZS Olsztyn)
Rozgrywający 2  
Masny M.
(Jastrzębski)
Środkowy Blk. 3  
Nowakowski P.
(Asseco Resovia)
Przyjmujący 3  
Kooy D.
(ZAKSA Kędzierzyn-Koźle)
Środkowy Blk. 4  
Hain P.
(Indykpol AZS Olsztyn)
Przyjmujący 4  
Gierczyński K.
(Jastrzębski Węgiel)
Atakujący 2  
Łasko M.
(Jastrzębski Węgiel)