MŁODA Liga 2013/2014


MŁODA Liga 2013/2014 - Play off MŁODA Liga 2013/2014 - Play off Standing

SMS PZPS Spała


Asseco Resovia Rzeszów

 
 

LOTOS Trefl Gdańsk

Final

 

SMS PZPS Spała

2

 

Asseco Resovia Rzeszów

0

 

LOTOS Trefl Gdańsk

2

 

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

0

Final

 

SMS PZPS Spała

2

 

Asseco Resovia Rzeszów

0

 

LOTOS Trefl Gdańsk

2

 

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

0

Najlepsza Drużyna

Atakujący 1  
Gryc P.
(SMS PZPS Spała)
Środkowy Blk. 2  
Superlak M.
(ZAKSA Kędzierzyn-Koźle)
Przyjmujący 1  
Buchowski A.
(AZS Politechnika Świętokrzyska Effector Kielce)

Przyjmujący 2  
Kwolek B.
(Jastrzębski Węgiel)
Środkowy Blk. 1  
Kalembka T.
(BBTS ATH Bielsko-Biała)
Rozgrywający 1  
Chmielewski K.
(LOTOS Trefl)
LIBERO 1  
Filipowicz P.
(RCS Czarni Radom)
  • LIBERO 2  
    Jędraszek M.
    (CS PSP AZS Częstochowa)
  • Rozgrywający 2  
    Zwiech J.
    (SMS PZPS Spała)
  • Środkowy Blk. 3  
    Maćkowiak J.
    (PGE Skra Bełchatów)
  • Środkowy Blk. 4  
    Dryja D.
    (AZS Politechnika Świętokrzyska Effector Kielce)
  • Atakujący 2  
    Faryna R.
    (RCS Czarni Radom)
  • Przyjmujący 3  
    Halaba P.
    (AZS Politechnika Warszawska)
  • Przyjmujący 4  
    Śliwka A.
    (SMS PZPS Spała)

Najlepsza Drużyna

Atakujący 1  
Gryc P.
(SMS PZPS Spała)
Środkowy Blk. 2  
Superlak M.
(ZAKSA Kędzierzyn-Koźle)
Przyjmujący 1  
Buchowski A.
(AZS Politechnika Świętokrzyska Effector Kielce)

Przyjmujący 2  
Kwolek B.
(Jastrzębski Węgiel)
Środkowy Blk. 1  
Kalembka T.
(BBTS ATH Bielsko-Biała)
Rozgrywający 1  
Chmielewski K.
(LOTOS Trefl)
LIBERO 1  
Filipowicz P.
(RCS Czarni Radom)
  • LIBERO 2  
    Jędraszek M.
    (CS PSP AZS Częstochowa)
  • Rozgrywający 2  
    Zwiech J.
    (SMS PZPS Spała)
  • Środkowy Blk. 3  
    Maćkowiak J.
    (PGE Skra Bełchatów)
  • Środkowy Blk. 4  
    Dryja D.
    (AZS Politechnika Świętokrzyska Effector Kielce)
  • Atakujący 2  
    Faryna R.
    (RCS Czarni Radom)
  • Przyjmujący 3  
    Halaba P.
    (AZS Politechnika Warszawska)
  • Przyjmujący 4  
    Śliwka A.
    (SMS PZPS Spała)

Najlepsza Drużyna

Atakujący 1  
Gryc P.
(SMS PZPS Spała)
Środkowy Blk. 2  
Superlak M.
(ZAKSA Kędzierzyn-Koźle)
Przyjmujący 1  
Buchowski A.
(AZS Politechnika Świętokrzyska Effector Kielce)

Przyjmujący 2  
Kwolek B.
(Jastrzębski Węgiel)
Środkowy Blk. 1  
Kalembka T.
(BBTS ATH Bielsko-Biała)
Rozgrywający 1  
Chmielewski K.
(LOTOS Trefl)
LIBERO 1  
Filipowicz P.
(RCS Czarni Radom)
LIBERO 2  
Jędraszek M.
(CS PSP AZS Częstochowa)
Rozgrywający 2  
Zwiech J.
(SMS PZPS Spała)
Środkowy Blk. 3  
Maćkowiak J.
(PGE Skra Bełchatów)
Przyjmujący 3  
Halaba P.
(AZS Politechnika Warszawska)
Środkowy Blk. 4  
Dryja D.
(AZS Politechnika Świętokrzyska Effector Kielce)
Przyjmujący 4  
Śliwka A.
(SMS PZPS Spała)
Atakujący 2  
Faryna R.
(RCS Czarni Radom)