Orlen Liga 2010/11


Plus Liga Kobiet 2010/2011 - Play Off Plus Liga Kobiet 2010/2011 - Play Off Standing

Bank BPS Muszynianka Fakro Muszyna


ATOM Trefl Sopot

 
 

BKS Aluprof Bielsko-Biała

Quarters

Semifinals

Final

 

Bank BPS Muszynianka Fakro Muszyna

3

  
 

Bank BPS Muszynianka Fakro Muszyna

3

 

Organika Budowlani Łódź

0

  
  

Bank BPS Muszynianka Fakro Muszyna

3

BKS Aluprof Bielsko-Biała

3

  
 

BKS Aluprof Bielsko-Biała

2

 

GCB Centrostal Bydgoszcz

1

  
   

ATOM Trefl Sopot

3

  
 

ATOM Trefl Sopot

3

 

KPSK Stal Mielec

0

  
  

ATOM Trefl Sopot

0

TAURON MKS Dabrowa Górnicza

3

  
 

TAURON MKS Dabrowa Górnicza

1

 

Impel Gwardia Wrocław

1

  
   
   
   
   
  

TAURON MKS Dabrowa Górnicza

0

   
   
   
   
   
   
   
  

BKS Aluprof Bielsko-Biała

3

   
   
   
   
   
 

Organika Budowlani Łódź

2

 
   
  

Organika Budowlani Łódź

0

   
 

GCB Centrostal Bydgoszcz

0

 
   
   
   
 

KPSK Stal Mielec

0

 
   
  

Impel Gwardia Wrocław

2

   
 

Impel Gwardia Wrocław

2

 
   
   
   
   
   
  

AZS Białystok

4

   
   
   
   
   
   
   
  

Sandeco EC Wybrzeże TPS Rumia

0

   
   
   

Quarters

Semifinals

Final

 

Bank BPS Muszynianka Fakro Muszyna

3

  
 

Bank BPS Muszynianka Fakro Muszyna

3

 

Organika Budowlani Łódź

0

  
  

Bank BPS Muszynianka Fakro Muszyna

3

BKS Aluprof Bielsko-Biała

3

  
 

BKS Aluprof Bielsko-Biała

2

 

GCB Centrostal Bydgoszcz

1

  
   

ATOM Trefl Sopot

3

  
 

ATOM Trefl Sopot

3

 

KPSK Stal Mielec

0

  
  

ATOM Trefl Sopot

0

TAURON MKS Dabrowa Górnicza

3

  
 

TAURON MKS Dabrowa Górnicza

1

 

Impel Gwardia Wrocław

1

  
   
   
   
   
  

TAURON MKS Dabrowa Górnicza

0

   
   
   
   
   
   
   
  

BKS Aluprof Bielsko-Biała

3

   
   
   
   
   
 

Organika Budowlani Łódź

2

 
   
  

Organika Budowlani Łódź

0

   
 

GCB Centrostal Bydgoszcz

0

 
   
   
   
 

KPSK Stal Mielec

0

 
   
  

Impel Gwardia Wrocław

2

   
 

Impel Gwardia Wrocław

2

 
   
   
   
   
   
  

AZS Białystok

4

   
   
   
   
   
   
   
  

Sandeco EC Wybrzeże TPS Rumia

0

   
   
   

Najlepsza Drużyna

Atakujący 1  
Bamber-Laskowska N.
(BKS Aluprof Bielsko-Biała)
Środkowy Blk. 2  
Bednarek-Kasza A.
(Bank BPS Muszynianka Fakro Muszyna)
Przyjmujący 1  
Jagieło A.
(Bank BPS Muszynianka Fakro Muszyna)

Przyjmujący 2  
Ozsoy N.
(ATOM Trefl Sopot)
Środkowy Blk. 1  
Maculewicz K.
(ATOM Trefl Sopot)
Rozgrywający 1  
LIBERO 1  
Teixeira M.
(Organika Budowlani Łódź)
  • LIBERO 2  
    Saad M.
    (AZS Białystok)
  • Rozgrywający 2  
  • Środkowy Blk. 3  
    Schulz D.
    (AZS Białystok)
  • Środkowy Blk. 4  
    Plchotova I.
    (TAURON MKS Dąbrowa Górnicza)
  • Atakujący 2  
    Kaczor J.
    (Bank BPS Muszynianka Fakro Muszyna)
  • Przyjmujący 3  
    Ciaszkiewicz-Lach K.
    (BKS Aluprof Bielsko-Biała)
  • Przyjmujący 4  
    Kruk A.
    (AZS Białystok)

Najlepsza Drużyna

Atakujący 1  
Bamber-Laskowska N.
(BKS Aluprof Bielsko-Biała)
Środkowy Blk. 2  
Bednarek-Kasza A.
(Bank BPS Muszynianka Fakro Muszyna)
Przyjmujący 1  
Jagieło A.
(Bank BPS Muszynianka Fakro Muszyna)

Przyjmujący 2  
Ozsoy N.
(ATOM Trefl Sopot)
Środkowy Blk. 1  
Maculewicz K.
(ATOM Trefl Sopot)
Rozgrywający 1  
LIBERO 1  
Teixeira M.
(Organika Budowlani Łódź)
  • LIBERO 2  
    Saad M.
    (AZS Białystok)
  • Rozgrywający 2  
  • Środkowy Blk. 3  
    Schulz D.
    (AZS Białystok)
  • Środkowy Blk. 4  
    Plchotova I.
    (TAURON MKS Dąbrowa Górnicza)
  • Atakujący 2  
    Kaczor J.
    (Bank BPS Muszynianka Fakro Muszyna)
  • Przyjmujący 3  
    Ciaszkiewicz-Lach K.
    (BKS Aluprof Bielsko-Biała)
  • Przyjmujący 4  
    Kruk A.
    (AZS Białystok)

Najlepsza Drużyna

Atakujący 1  
Bamber-Laskowska N.
(BKS Aluprof Bielsko-Biała)
Środkowy Blk. 2  
Bednarek-Kasza A.
(Bank BPS Muszynianka Fakro Muszyna)
Przyjmujący 1  
Jagieło A.
(Bank BPS Muszynianka Fakro Muszyna)

Przyjmujący 2  
Ozsoy N.
(ATOM Trefl Sopot)
Środkowy Blk. 1  
Maculewicz K.
(ATOM Trefl Sopot)
Rozgrywający 1  
LIBERO 1  
Teixeira M.
(Organika Budowlani Łódź)
LIBERO 2  
Saad M.
(AZS Białystok)
Rozgrywający 2  
Środkowy Blk. 3  
Schulz D.
(AZS Białystok)
Przyjmujący 3  
Ciaszkiewicz-Lach K.
(BKS Aluprof Bielsko-Biała)
Środkowy Blk. 4  
Plchotova I.
(TAURON MKS Dąbrowa Górnicza)
Przyjmujący 4  
Kruk A.
(AZS Białystok)
Atakujący 2  
Kaczor J.
(Bank BPS Muszynianka Fakro Muszyna)